Zataženo, občas trakaře...V létě bude teplo

16. června 2014 v 18:08 | Honza |  Ostatní
Přišlo léto. A média nás opět informují o tom, že je teplo či dokonce vedro (no naprosto nevídané) a že z toho vedra jsou bouřky (to by fakt nikdo nečekal).


Asfalt na našich "moderních" silnicích se roztéká, koleje se z horka kroutí a na koupalištích není přes davy vidět ani vodní hladina. To je ten správný okamžik, kdy nám naše média začnou servírovat jeden úsměvný článek za druhým.

I letos jsou naši novináři zaskočeni teplotami nad 30 °C. Asi je nikdo z nich opět nečekal. A proto se dočteme, že lidé kolabují. Poučují nás o pitném režimu a sem tam se objeví i rozhovor s nějakým tím lékařem, který nám sděluje, že těch kolabujících je letos jako fakt hodně.

Současně se i dozvíme, že ještě tepleji je u našich jižních sousedů a "nečekaně" i v Africe. A tak si asi nemáme stěžovat.

No a s těmi vedry souvisí i výskyt silných bouřek, které bičují, ničí, likvidují a jinak devastují vše, co jim stojí náhodou v cestě. Opět se dozvíme, kde nejvíce napršelo a že Tonda z Brčálovic měl na zahradě opravdu ty největší kroupy v dějinách.

Několik odborníků nám sdělí, jak se chovat při bouřce, dešti, vichru, tornádu a hurikánu. A také neopomenou dodat, že je to letos fakt zase síla.

ČHMÚ bude vydávat výstrahy jako na běžícím pásu a Dáša Honsová nám bude sdělovat její oblíbené statistiky a počty blesků, hektolitry vody a kdovíčeho ještě.

No jo.

A NOVA nám to všechno podá v sofistikované prezentaci na husté dotykové obrazovce, u níž bude stát Rey Koranteng v plavkách.


Takže vážení...
Užijte si léta.
A když už budete lovit nějakou tu bouřku, tak bacha.
Aby nakonec ona nelovila vás.
A pak si z vás na NOVě dělali srandu.

Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danny Danny | 26. dubna 2016 v 10:33 | Reagovat

Klimatizace, které zpříjemní období horka:

http://www.kskpraha.cz/klimatizace.html

2 Dolly Dolly | 29. června 2016 v 9:14 | Reagovat
3 SergiooM SergiooM | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:07 | Reagovat

I found this page on 11th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


-------------------------------------------------------------------------------------
Tropické cyklony:

Atlantik - N/A
východní Pacifik - N/A
(xxL (xxE) - tropická porucha, TD - tropická deprese,
TS - tropická bouře, H - hurikán kategorie 1 až 5)

celkový přehled zde
-------------------------------------------------------------------------------------